UitBuro UitBuro UitBuro UitBuro
#
Organisatie

Het initiatief voor de manifestatie is genomen door Kees Vrijdag (Stichting Aan den Slag), Gabriël Oostvogel (De Doelen) en Rotterdam Festivals. In het voorjaar van 2014 hebben er met zo’n 60 sleutelfiguren uit de stad zogenaamde keukentafelgesprekken plaatsgevonden. Deze gesprekken waren bedoeld om een beeld te vormen over de culturele energie in de stad in relatie tot de wederopbouwperiode. Klik hier voor de rapportage.

Op basis van de uitkomsten van deze gesprekken is er het plan ontwikkeld voor een culturele manifestatie: Rotterdam viert de stad! De gemeente Rotterdam heeft Stichting Rotterdam Festivals de opdracht gegeven om de coördinatie van deze manifestatie op zich te nemen. In samenwerking met de plannenmakers, bestaande uit culturele instellingen, evenementenorganisatoren, Rotterdamse ondernemers en particulieren dragen zij bij aan de programmering van dit feestelijke themajaar.

Projectorganisatie

Reinier Weers
Programmaleider 
Reinier@rotterdamfestivals.nl

Lidwien Hupkens
Projectleider 
lidwien@rotterdamfestivals.nl

Anouk Estourgie
Programmamanager pijler 'Zichtbaarheid in de Stad' 
Anouk@rotterdamfestivals.nl

Eeva Liukku
Programmamanager pijler 'Publiek Gesprek' 
eeva@rotterdamfestivals.nl

Ellis Prinse
Projectondersteuning
ellis@rotterdamfestivals.nl

Barbara Goldman
Projectmedewerker
barbara@rotterdamfestivals.nl

Jeanette Kooter
Senior projectleider marketing en communicatieteam
jeanette@rotterdamfestivals.nl

Cynthia Soeters
Projectmanager 
c.soeters@rotterdamfestivals.nl

Sandra Ringeling
Online Marketing Manager
sandra@rotterdamfestivals.nl

Davine Lambert
Online redacteur 
davine@rotterdamfestivals.nl 

Ingrid Adriaanse
Persvoorlichter/ manager media & sponsoring 
ingrid@rotterdamfestivals.nl 

Marjolein van Rosmalen
Community Manager
marjolein@rotterdamfestivals.nl 

De programmaraad
Daarnaast hebben wij een programmaraad samengesteld van professionals uit de stad. In deze ambassadeursrol geven zij gevraagd en ongevraagd advies over de hoofdlijnen van de manifestatie. Zij praten mee en denken mee over de programmering en brengen mede verdieping aan op de verschillende onderdelen.
Ellen Walraven – Rotterdamse Schouwburg
Aruna Vermeulen – HipHopHuis
Patrick van der Klooster – AIR, het architectuurcentrum van Rotterdam
Marianne van de Velde – Music Matters
Sayida Goedhoop – Stichting Verre Bergen
Kim Heinen – Rotterdam Partners
Bas Kwakman – Poetry International